Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomcy7

    tag

    válasz Márton #96 üzenetére

    Igen a "használt" 60k-s, de ez olyan mint a használt autó, hogy veszel egy új bármilyen alsó közép kocsit 6milláért és mellé teszem a 5-6 éves alapból 20-25millás mercit ami most 6-ot ér, persze hogy a merci jobb meg minden de akkor is használt.

    Én azt nem értem, hogy a gyárilag adott kiegészítőkön miért rugóztatok ennyire a cikkben?
    Fillérekért beszerezhető minden a Yi-hez, tudom mert nekem is az van.
    Amúgy ez is szubjektív, mert nekem pl baromira nem kell se biciklis tartó se 3M-es ragasztó, szóval ezek a van de minek kategória nekem a kiegészítőkbe, inkább ne legyen semmi hozzá de legyen olcsóbb és vegye meg mindenki ami neki kell.
    De így is mindennel együtt 40000-ből megvan.

    Ami jó tanács, a Xiaomi gyári autós tartóját hanyagolja az aki télen is akarja használni, mert nagyon megkeményedik a tappancsa és nem tapad sehova, plusz 7-10fokba még jó, alatta már nem, viszont 2500Ft kintről.

    Ez viszont állat, ilyet kaptam kölcsön -10 foknál hidegebbe is jó volt, úgy hogy direkt kint hagytam a kocsiba összefagyni és úgy tettem fel, és a tappancs még szépen tapadt: [link]

    Ár érték arányba a Yi a legjobb szerintem mind közül(nem véletlen vettem ezt), hozzáteszem a mikrofonja tényleg elég gané, de a többi része nagyon jó, a telefonos kezelőfelület baromi jó, én nem is vennék ezekből olyat ami nem ilyen, hogy telóval tudjam irányítani.

Új hozzászólás Aktív témák