Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Crus #47 üzenetére

    Bemelegítés? Nyújtás? A térdedre szedj valami porcerősítőt. Nekem a Porcerő Forte bevált, azt hiszem 3 hatóanyag van benne viszonylag nagy dózisban (glükozamin-szulfát, kondroitin-szulfát, MSM), míg a legtöbb másikban csak 2 van, többnyire kisebb adagban. Az ára is tűrhető a nagyobb, 90 db-os kiszerelés esetén. Azt hiszem két tabletta a napi adagja, én meg nagyrészt csak egyet vettem be, de úgy érzem, hogy segített valamennyit.

    Mindenképp keress fel egy ortopédorvost, mert valószínűleg szükséged lesz a segítségére. Lehet, hogy az egyik lábad hosszabb, vagy egyszerűen csak nagyon rossz cipőt használsz futáshoz (bár ez utóbbi eléggé valószínűtlen). Egyelőre szerintem kerüld az aszfaltot is, csak terepen/füvön vagy rekortánon fuss. Ha pesti vagy, akkor kipróbálhatnád a margitszigeti pudingot (a futókört) is, hátha ;). Azt is megpróbálhatnád, hogy még mielőtt elkezdene fájni a lábad, mondjuk 3-4 km körül, belesétálsz vagy 200 m-t, és utána is csak lassabb tempóban futsz. Ha így is előjön a probléma, akkor szerintem valami komolyabb gond lesz a háttérben :(.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák