Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Csapoati #71 üzenetére

    Nem. Nem létezik olyan telefon ami mindig, minden körülmények között flottul működik. Aki azt mondja, hogy de igen,-az nagy valószínűséggel nem mond igazat (szerk. elég nehezen, vagy kevésbé hihető el).

    Én is ismerek a baráti társaságomból ilyen illetőt, azaz Ő is a tipikus vérPistike reloaded 2.0 típust testesíti meg. Nagy HTC fan, és folyamatosan a szokásos rigmust skandálja (prémium, búmszánd, ultra pixel, prémium ^23, hátécé szensz). Természetesen az Ő készülékét sem lehet megakasztani, és soha nem tölt újra, meg újraindulásról mint kifejezésről is csak némi Guglizás árán szerzett tudomást.
    Úgy látszik nekem nagy szerencsém van, mert ahányszor összefutunk mindig képes valamilyen apróbb anomáliát produkálni a telefonja (M8) (itt hozzátenném No More kollégának,hogy igen, Ő sem használ task killereket és egyéb clean cuccokat), amit persze rövid fáziskéséssel egy orbitális magyarázattal nyugtáz.Értem én, hogy vérpistike, meg, hogy ahogy 00:00-t üt az óra, kezdődik a folyamat elölről, de nah.. roppant ciki.

    De ugyanide felhozhatnám a iFan ismerőseim, akik számára ugyancsak minden feature, és semmi nem az aminek tűnik, de akár megemlíthetném más gyártók készülékét és rajongótáborát.
    Értelemszerűen, ha valaki nem szimplán egy eszközként tekint a telefonjára, hanem érzelmileg is kötődik hozzá, ahhoz a gyártóhoz, akkor az az illető a sírig fogja védeni.

    A WP-re is azt mondják, hogy betonstabil. Biztos én rendelkezem valami hülye aurával, de a Lumia 930-am is szépen össze***** magát, illetve ha kedve szottyan akkor újraindul. És most nem arról beszélek, amikor a saját Appom tesztelem, hanem mondjuk nem tud mit kezdeni 2 applikáció egyidejű frissítésével, fogja magát és elköszön. De ez is biztos user error ;]

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák