Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Reggie0 #113 üzenetére

    Na, a #111 szerkeszteserol lemaradtam, igy mar ertem, mit akarsz mondani, -lehet csak En nem vagyok eleg tajekozott de- nem is emlekszem, mikor lattam utoljara olyan minosegi tapot (fsp, enermax, delta beles akarmik, stb), ami az elmeleti dobozos nagybetus reklamerteknek legalabb a 90%-at nem tudta 12V-on leadni.
    Gagyi fosbol ezzel ellentetben rengeteget lattam, ahol a 400W-os "reklamteljesitmenybol" talan ha 300W volt 12V-os agon, de meg a 250W is elofordult.

    Hirtelen pelda, total random kereses alapjan, felmentem a vizes boltra, belottem, hogy tapegyseg, fsp, ertelmes arkategoria, elso talalat az fsp hydro g 650W, specifikaciok alapjan ha kell, akar a teljes 650W-ot is le tudja adni 12V-on, mert ez egy normalis, minosegi tapegyseg. Persze a valosagban ilyen nem fordul elo, de 600W terheles tartos birasa realisan elvarhato tole.
    Az mar egy masik kerdes, hogy ha 600W hosszantarto terhelesre szamitunk, akkor erosen ajanlott feljebb loni, hagyni nemi biztonsagi tartalekot a rendszerben, de ez egy teljesen mas tema, a vitat indito hozzaszolasban ehhez meg csak kozeli adatok se voltak, ott egy 420W-al reklamozott tapegyseg nem birt meg nagyon kenyelmesen - rahagyosan szamolt, elmeleti 320W-ot sem kipreselni magabol, mert valoszinuleg egy kalap fos az egesz. A kerdesem is erre iranyult, hogy ez megis milyen "szerkezet" volt, mert jo tudni az ilyet.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák