Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz Grath #3 üzenetére

    Hát igazad van, bár ha belegondolsz akkor hogyan is lehetne egy kontrollerrel apró finom mozdulatokat tenni, amit kormánnyal még egy 270ˇ-os beállítással is tudsz? Ezért nem tudom elképzelni hogy tényleg olyan fullos simulator legyen...

    (#7) Mooka-Miki: A Forza a kedvenc játéksorozatom, én is sokat játszom az öttel is. De az nem szimulátor, csak fél ahogy mondtad is. De ez érthető mert amúgy kontrollerrel az életben nem vezetnél el egy 7-800LE-s autót.

    [ Szerkesztve ]

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

  • Gomez86

    őstag

    válasz Grath #12 üzenetére

    Fontos: Nem a cikket szólom le és nem vitázok veled, de:

    Amik kormányok vannak alapból X-re, pl a MS saját az egy... játékcucc. A Logi G25-27, momo, ilyesmi nem kompatibilis, szóval marad kb a Fanatec. Arról nem is beszélve hogy a konzol a TV-hez van kötve kb mindenkinél a szoba középre meg nem cibálod be az asztalt hogy rátedd a kormányt. Ez nem életszerű. Persze tudom hogy van aki asztalnál használja a konzolt, és ha nagyon akarod akkor megoldod, meg a hasonlók, de a konzol arra van hogy beesel a kanapére nyomod a gombot és lazulsz (és erre tökéletes a Forza is)

    (#21) Döglött Róka:
    Sok minden miatt, de itt van egy vidi, amit még korábban találtam, ugyan a 4-ről szól, de az 5 is ilyen:
    [link]
    Egyszerűen nem lehetne joyal vezérelni egy ilyen autót ilyen helyzetben főleg úgy hogy nem érzed hogy mennyire tapad/csúszik.

    Még egyszer mondom a Forza a kedvenc autós játékom, és emiatt vettem megint Xboxot, és nem PS-t hogy ezzel tudjak a jövőben is játszani, de az a játék rengeteget segít még "simulator" kormányzással is.

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

  • huskydog17

    addikt

    válasz Grath #47 üzenetére

    Gondoltam. Ezzel csak az a probléma, hogy jelenleg ők is csak tippelnek, mindössze spekuláció, de nem tény, nincs még hivatalos időpont, mert az SCS még senkivel nem közölt ilyet, ahogy DLC-kről sem meséltek.
    Érdemes ezt a topic-ot elolvasni, nem csak az Amazon, de még a kiadó is többször hülyeséget írt ki. Honnan tudná a kiadó, hogy mikor jön ki, amikor még maguk a fejlesztők sem tudják?

    Az SCS többször is kijelentette, hogy amint lesz hivatalos időpont, először ők fogják közölni, addig minden más csak spekuláció, vagy csúnyábban fogalmazva félrevezetés.

    Sőt, ez a cég a hivatalos német kiadó, de ők sem kaptak még infót az ATS-ről. Ha az SCS valóban közölt februári megjelenést a kiadókkal, akkor azt a Simuwelt is tudná, de e helyett ez szerepel az adatlapon:
    "Erscheinungsdatum: noch nicht bekannt!"

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák