Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz bambano #27 üzenetére

    Nézd: Amíg a linuxot a linuxosok a PROGRAMOZÓI oldalról közelítik meg, addig soha a büdös életben nem fog a linux részesedése oprendszer szinten 1%-ot elérni. Mi az hogy nincs tele minden faxsággal? De bizony tele van! Jobban már, mint a windows! (Pl Longhorn szerver egy db CD mindössze!) Nekem ne magyarázza meg senki, hogy egy három dvd-s oprendszer minden kicseszett sora hasznos, és fontos dolog! Én Windows rendszergazda vagyok. Utálom a linuxosoknak ezt a hozzáállását. Utálom azt, hogy a fasz ápolatlan majom azt képzeli, hogy azért, mert én nem tudok (ÉS NEM AKAROK!) linuxot használni, ezért én alsóbbrendű állampolgár vagyok. Bazz, NEM AKAROK kernelt fordítani, programozni, mert az a programozók feladata! Én rendszereket-szervereket-hálózatokat üzemeltetek, a LOGIKA szabályai alapján. Ja, én meg pl parancssorból csinálok szinte minden windows feladványt.. ugyanis lehet! Nem muszály GUI-n (linuxos sznob f..sz duma) dolgozni. Szerintem..
    Mellesleg amíg egy nem lúzer felhasználó nem tud linuxon egyszerűen, világosan, tisztán telepíteni egy alkalmazást, (Next, Next, Finish!) addíg ne vetítsen senki az egyszerű használhatóságról, mert ez egész egyszerűen hazugság. Szerintem.. Windows 4Ever. ;] ;] ;] Egyébként meg jellemzően a foktonos düntelben handolál a mekon..

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák