Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Valdez #47 üzenetére

    IPS hova fejlődött? Nem követem ezeket, de amikor volt nekem egy budget fajta 2-3 éve már az is gyönyörű szép képet adott, miután vettem hozzá HDMI kábelt és offoltam a dsubot. Nem tudom elképzelni hova fejlődhettek volna onnan. Van valami cikk esetleg vagy összehasonlítás? Csak mert a 144Hz-es TN-emet amit akkor vettem egy régi 2007 körüli TN-es 'vésztartaléknak megtartom' monitor mellé állítottam és kb ég és föld különbség volt a kettő. Mondjuk volt is közöttük kb 8-9 év különbség, de akkor is. Az IPS-t egyébként OCztam 75Hz-re, nagyon sokat számított játékokban, de még asztalon is rögtön észrevettem a különbséget, most rákukkantva a kínálatra látom sokat már eleve 75Hz-ösként árulnak, rájöhettek szerintem hogy igény van erre is. Egyébként nekem egy olcsóbb fajta, drágító syncektől és szolgáltatásoktól mentes 100Hz-es IPS lenne a favorit, az úgymond aranyközép út. Még a miliszekundomok se nagyon izgatnának, hogy most 1ms vagy 4-5ms, de a 100 körüli Hz az kellene mindenképpen. Egyébként megint kacsintgatok az IPSek felé, mert már jóval kevesebbet gémelek, mint korábban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák