Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Chaser #52 üzenetére

    "és képzeld el, ha elmegyek a színházba, ahhoz sem kell színésznek lennem h azt mondjam egy darabról h pocsék v nekem tetszett"

    Igen. És pont úgy tesznek a színészek a véleményedre, mint ahogyan itt is. Miért? Mert szakmailag nézve súlytalan, pont, mint ebben a helyzetben. Ehhez a "súlyhoz" kellene mutatni valamit, ami ugye nem megy, hiába kérték tőled és másoktól is, ehelyett van szájtépés hosszú-hosszú kommenteken át.

    Azokról az átlagos látogatókról beszélsz egyébként, akik adblockerrel érkeznek, és akik miatt majdnem földbe állt ez az oldal is úgy két éve? Én sem azért fizetem a tagságot, mert nem tudom hova tolni a pénzemet. Azért fizetek, hogy életben maradjon egy olyan sajtótermék (ide értve a fórumot is, ami a ráfordított összeg nélkül a "szaktudásból" nem igazán él meg), amit még érdemes olvasni, függetlenül attól, hogy az utóbbi években nem feltétlenül nőtt a színvonal, sőt. Ha annyira drága az időd, hogy pénznek tekinted, járj máshová, ahol megkapod érte a számodra megfelelő ellenértéket. Ajánlom az iPont, leginkább egy AMD hír alatti komment szekció áttanulmányozását, majd ott meglátod, mi is az igaz időpazarlás.

    Tudod mit, nem szánom erre a baromságra a vasárnap délutánom:

    Synthwave, szégyelld magad, hogy nem úgy írsz meg napi 2-3 cikket, mint József Attila tenné! Mondj fel azonnal, és menj el polcot pakolni. Vidd az egész bandát, majd itt megmutatják néhányan, mi is az igazi zsurnalisztika! Pfúúújj!

    Befejeztem, szevasztok.

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz Chaser #54 üzenetére

    Oké, ignoráld a cikkeket, ez lesz a legjobb megoldás mindenkinek.

    A nívós és a youtube videósok egyetlen mondatban való emlegetésén pedig hangosan röhögök, persze "ha neked megfelelő ez a "színvonal" szíved joga, nekem meg nem".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák