Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrBubo77

    addikt

    válasz stratova #45 üzenetére

    Mi az a TPU?
    Nekem a Turbo Pascal Unit jut eszembe róla. :D

    ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

  • Penge_4

    veterán

    válasz stratova #121 üzenetére

    "érintés, csók vagy ölelés, kellemesen búgó hang"

    Nonverbális kommunikáció alatt pont nem ezeket az amúgy ösztönösen jövő dolgokat értem, hanem ami addig eljuttat. Avagy legyél magabiztos férfi, meg játszd a hülye push&pull játékot. Az általad említettekkel együtt értettem az élethű szexbabát.

    "Uram bocsá' néha a férfi ember is akar beszélgetni a párjával, még ha esetleg erre ritkábban is van igénye mint a nőnek"

    Az A.I.-val sokkal jobbat fogsz tudni beszélgetni, mint bármilyen élő emberrel. Gyanítom, hogy a test élethű kialakítása, illetve, hogy valósnak tűnjön az élmény, amiről te is beszéltél (érintés, csók, stb.) lesz majd a nehezebb falat. És ez válasz a következőre is:

    "Ott bukik az érvelésed, hogy a férfi igényeket egy szexuális tárgy szintjére alacsonyítod le, míg a nőit egy pár/társ szintjén említed."

    Arra céloztam, hogy a nők megtehetik, hogy férfiak terén extrém magas igényeket támasztanak.

    Természetesen vannak férfiak, akiknek a monogám kapcsolat, házasság és család az életük vágya, de ahogy nem ezek közül kerülnek ki a prostik célcsoportja vagy a szórakozóhelyek, szexpartnerkereső oldalak törzsgárdája, úgy a szexrobotot igénybe vevők sem közülük fognak kikerülni.

    Aztán fene tudja, én nem török pálcát senki felett, részemről lehet az ember távolkeleti szerzetes vagy házasodhat a kecskéjével is, nagyon liberális vagyok ezen a téren.

    Csak a saját személyes meggyőződésem (ami esetén bármikor nyitott vagyok az empirikus vagy hitelt érdemlő cáfolatra) az, hogy a tartós párkapcsolatokkal 80-90%-ban a nők nyernek. Én pedig, mivel eleve nem is akarok egy 7 milliárdos bolygón szaporodni (pénz költeni szintén nem, mivel az lesz a jövőben a halhatatlanságom kulcsa ha esetleg a tudomány elér még az életemben erre a szintre), időt áldozni (amit eltölthetek önfejlesztéssel és pénzkereséssel) pedig pláne nem, így eleve csak olyan nőt kaphatnék tartós kapcsolatra, akinek éppen elég jó vagyok, amolyan "jobb mint a semmi".

    Ezzel szemben szexkapcsolat esetén én lehetek Don Juan, valódi fellángolást elérve olyan nőknél is, akikkel még 5%-ban sem egyezik a világnézetünk és az érdeklődési körünk. Ebben az esetben pedig esélytelen az együtt maradás, mert míg nekem elég az, ahogy a csaj kinéz és irreleváns a belső érték, addig a nőnek a külsőm csak egy szempont a sok közül és egy általam létrehozott illúzióval azonosítja, összevegyítve az elképzelt belső értékeimmel, amit láttatni akarok.

    Lehetek bárki, lehetek romantikus érzékeny bölcsész, lehetek zenész, lehetek sportoló, lehetek szabadszellemű liberális, lehetek szélsőjobbos radikális, bármi amire a nő beindul és a vágyát fokozza.

    Csak ez egy hazug világ, egy kártyavár, aminek a felépítéséhez nem kevés pénz kell (a prostizástól mindenképpen több) és hamar összedőlhet és a végén még te kerülhetsz bajba, mert senki nem fogja elhinni, hogy az egészet azért csináltad, hogy a nő valódi érzelmeket tápláljon irántad.

    És itt fog tarolni a szexrobot, mert előbb-utóbb olyan fejlett lesz, hogy a teste összetéveszthető lesz a valódival és a mesterséges intelligencia hitelesen (a prostitól lényegesen) el tudja hitetni veled, hogy önmagadért szeret, hogy nem kell vele hülye játékokat játszanod, nem kell neki ál-magabiztosságot mutatnod és akkor sem csak egy bétaként fog tekinteni rád.

Új hozzászólás Aktív témák