Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    Úgy érzem a mai lányok vagy elég erősen változtatnak a hozzáállásukon, vagy nagyon szomorú jövő köszönt rájuk ahol már nem csak a házasságért és a gyerekért kell odatenniük magukat, de már a puncinak sem lesz többé akkora értéke.

    Mondhatni, elinflálódik. Nemhogy az egyetemet nem fogja fedezni, hanem még a vacsit meg a mozit sem.

    Az új alfahím pedig az informatikus lesz.

  • Penge_4

    veterán

    válasz pusszycat #98 üzenetére

    Attól még fel kell majd nevelni és egy darabig még a kihordás is gazdatestben történik.

    De ha ilyen ütemben fejlődik a technológia, akkor már nem sokat kell várni a profi szintetikus bőrre és a mesterséges intelligenciára.

    A VR része engem nem érdekel, mert kicsit konzervatív vagyok ezen a téren. Hús-vér nő helyett hús-vér nőnek látszó robot még oké, de hogy szenzorokat rakjak a farkamra és sisakot vegyek fel az nagyon bizarr.

    Az ilyen fejlesztések elhozzák a férfiaknak (nézzenek ki bárhogy) a számukra tökéletes álombarátnőt, a nőknek pedig az álombarátot. És a nemi betegségeknek is örökre búcsút inthetünk.

  • Penge_4

    veterán

    válasz ViZion #100 üzenetére

    Ha elérhetjük a halhatatlanságot, a szaporodás kiiktatása nemhogy nem zsákutca, hanem kívánatos. A végső cél pedig, hogy elérjük az egyetemes tudat, (nevezzük akár Istennek) szintjét, akkor pedig az egyéneknek sem lesz jelentősége. De ez még messze van. Egyelőre még a legközelebbi bolygóra is csak tervezzük az eljutást.

    (#108) cskamacska: Akkor csak az elmúlt 50 évre tekints vissza, hogy mennyit változott a férfiideál. Meg a nőideál is, de az akkorát azért nem.

    Férfi aggyal nehéz felfogni, hogy a nőknél mennyire összetett módon működik a párválasztási preferencia. Eleve nem annyira vizuális típusok és a külső is csak egyetlen tényező a sok közül, illetve világsztárok esetén is egy csomó belső tulajdonságot tulajdonítanak az általuk rajongott férfitípusnak. Ha a külső nem passzol a belsőhöz, máris elveszítik az érdeklődésüket.

    Szóval ha a társadalom csúcsán az informatikusok lesznek, átvéve még az orvos, ügyvéd, stb.-k helyét (illetve az orvos is egyfajta informatikus lesz, aki üzemelteti a precíziós gépeket, ő maga pedig nem nyúl a beteghez vagy a szikéhez), akkor miért is nehéz elképzelni, hogy a nők agya rááll az új ideálra?

    A másik részhez pedig: Eddig is a férfiak 20%-a osztozott a nők 80%-án, illetve fordítva (a férfiak 80%-a vívott harcot a nők 20%-áért) Hint: szexkapcsolatokra célzok, a házasság/tartós párkapcsolat komplexebb képlet).

    Csak míg ha egy nő szexelni akar, akkor legrosszabb esetben is csak a felső 20% foglalt, de az alsó 80%-ból a bőség zavarával küzd, mert bárki készséggel, azonnal a rendelkezésére áll, addig férfiak esetében ez nagyon nem így van, maximum a felső 5-10% esetén (ahol már a nők is felkínálkoznak/nyomulnak), de még a 7/10-es férfiaknak is vagy meg kell küzdenie vagy fizetnie a szexért.

    Nos, ezek a férfiak fognak ritkulni. Először az lesz, hogy a 4/10 alatti nőknek (még fiatalon is) fizetniük kell a szexért, utána az, hogy a 4/10-6/10 közötti nőknek lejjebb (sokkal lejjebb) kell adniuk az igényeiket, vagy nekik is fizetni a szexért. Végül pedig a 7/10 fölötti nők is észre fogják venni, hogy ha minőségi férfi kell nekik, akkor kompromisszumokat kell kötniük, de lényegében őket minimális téren fogja érinteni.

    És ebből a versenyből mondanom sem kell, hogy a férfiak fognak jól kijönni, mert a házimunkát elvégzik a gépek, a szexet pedig a tökéletesen élethű robotoktól (a robotellenesek a prostiktól) fogják megkapni. Kompromisszumok nélkül.

    Ezzel szemben a nők vibrátora nem fogja pótolni a hús-vér férfit és egy tökéletesen élethű szexbabát sokkal könnyebb gyártani, mint egy olyan, bármely terepen használható androidot, ami kielégíti a nők egymásnak ellentmondó igényeit.

    Most gondolj csak bele, még ha lehetséges is lesz technológiailag egy random férfiideál külsejű (itt a nonverbális kommunikációra is ezerszer több figyelmet kell fordítani, mint a szexbabánál és a nők különben is érzékenyebbek a nonverbális kommunikációra, hanghordozásra, minden apróságra) robot, ami képes túrázni, úszni, játszani a gyerekekkel, romantikus vacsorán beszélgetni, önálló gondolatokkal előállni egy színházi előadás vagy mozi után, stb, stb. az legalább 10x, ha nem 50x fog több pénzbe kerülni, mint egy olyan női robot, aki akár a káma-sutra összest profi szinten műveli.

    [ Szerkesztve ]

  • Penge_4

    veterán

    válasz BiP #110 üzenetére

    Nem erre céloztam, hanem a csupasztestű, ecsetfejűekre meg a hipszterekre.

    Egyébként amit te írsz is csak egyik oldala igaz, mert rohadt kevés férfinek ideálja az emancipált nő, akinek meg igen is vagy azért, mert (anya)komplexusos, és irányításra/védelemre szorul a nő pedig megtalálja a zsákfoltját a szubmisszív pasi személyében, vagy egy selyemfiú, akit eltart a manager asszony. (és itt ismét megjegyzem: hosszútávú kapcsolat/házasság esetén, mert dugni persze bárkit lehet, aki jól néz ki).

    És fordítva is inkább úgy érzem, hogy pár femnácit leszámítva a legtöbb nő boldogan háziasszonyoskodna/nevelne gyereket/végezne alibimelót, hogy ne unatkozzon, ha lenne olyan férfi, aki amellett, hogy az igényeinek megfelel (ami már kizárja a nagy többséget) keres is annyit, amennyiből kényelmesen (tehát nyaralásokkal meg mindennel) eltart egy családot és (mivel az ilyen státuszú férfiakra még külsőtől függetlenül is nagy a kereslet) erre hajlandó is.

  • Penge_4

    veterán

    válasz BiP #114 üzenetére

    "De ha "csak egy papír", akkor miért nincs bátorságuk meglépni?"

    Talán azért, mert a sima házasságnál minden közös és a rendszer eleve nőpárti és viszi az asszony mindenedet, a házassági szerződésnél meg az ügyvéd jár jól. És csak egy papír, mert minden a bizalmon múlik.

    Dobálóztok itt a 14 meg a 9 évvel és a hullámvölgyekkel. Azt csak ti tudhatjátok, hogy ti hányszor csaltátok meg ez alatt az asszonyt, de fordítva is csak az asszony tudhatja, hogy ő hányszor csalt meg titeket ez alatt az idő alatt.

    Ha tudnátok hány "én ismerem jobban" "te ezt nem tudhatod, ő nem olyan" érvekkel dobálózó embert láttam pofára esni, jobb esetben csak megaláztatás, rosszabb esetben a vagyon nagy részét is vitte az asszony és a gyerekeket is ellene fordította.

    A legviccesebb, hogy talán (bár a személyes statisztika nem statisztika) a könnyűvérű nők + baszógép srácok kapcsolataiból lettek a legjobb kapcsolatok, bár gyakran szétmentek pár év után, de általában korrektül, harag nélkül, egyenesen váltak szét (még ha gyerek is volt) és egyik sem frusztrálódott. Feltehetőleg az a kulcs, hogy mindketten kellően kiélték magukat, nem sajnáltak semmit az élettől, ami kimaradt.

    Egy férfi aki túl van 50-100 alkalmi numerán/kisebb-nagyobb kapcsolatokon, körbeutazta a világot, anyagilag stabil, ha nem is gazdag azért sokkal lazábban tudja venni ha 10+ év után lelép az asszony, mint az, aki fiatalon hamar összejött, házasodott, szaporodott, majd x év után pofára esett és ott van mondjuk 30 (rosszabb esetben 40) körül 0 élettapasztalattal még szexuálisan az exéhez szokva és még új párt találni is kicsi az esélye (bár hasonló lelki sérültet találhat), de a randijai 90%-a sikertelen lesz mert eleve minden múltbéli élménye az exéhez lesz köthető.

    Azt pedig még férfiak is nehezen viselik, ha a nő folyamatosan az exéről beszél (de a punciért mindent! :D ), viszont a nőknél kizáró ok már akár az is, ha csak a határértéknél 1-gyel többször kerül szóba, akár közvetetten (mert éppen az exeddel nyaraltál x helyen és ebből már kielemzi "mivel a NLCafés pszichomókus is jól megírta", hogy te bizony még nem váltál le az exedről érzelmileg és alkalmatlan vagy a komoly kapcsolatra).

  • Penge_4

    veterán

    válasz stratova #121 üzenetére

    "érintés, csók vagy ölelés, kellemesen búgó hang"

    Nonverbális kommunikáció alatt pont nem ezeket az amúgy ösztönösen jövő dolgokat értem, hanem ami addig eljuttat. Avagy legyél magabiztos férfi, meg játszd a hülye push&pull játékot. Az általad említettekkel együtt értettem az élethű szexbabát.

    "Uram bocsá' néha a férfi ember is akar beszélgetni a párjával, még ha esetleg erre ritkábban is van igénye mint a nőnek"

    Az A.I.-val sokkal jobbat fogsz tudni beszélgetni, mint bármilyen élő emberrel. Gyanítom, hogy a test élethű kialakítása, illetve, hogy valósnak tűnjön az élmény, amiről te is beszéltél (érintés, csók, stb.) lesz majd a nehezebb falat. És ez válasz a következőre is:

    "Ott bukik az érvelésed, hogy a férfi igényeket egy szexuális tárgy szintjére alacsonyítod le, míg a nőit egy pár/társ szintjén említed."

    Arra céloztam, hogy a nők megtehetik, hogy férfiak terén extrém magas igényeket támasztanak.

    Természetesen vannak férfiak, akiknek a monogám kapcsolat, házasság és család az életük vágya, de ahogy nem ezek közül kerülnek ki a prostik célcsoportja vagy a szórakozóhelyek, szexpartnerkereső oldalak törzsgárdája, úgy a szexrobotot igénybe vevők sem közülük fognak kikerülni.

    Aztán fene tudja, én nem török pálcát senki felett, részemről lehet az ember távolkeleti szerzetes vagy házasodhat a kecskéjével is, nagyon liberális vagyok ezen a téren.

    Csak a saját személyes meggyőződésem (ami esetén bármikor nyitott vagyok az empirikus vagy hitelt érdemlő cáfolatra) az, hogy a tartós párkapcsolatokkal 80-90%-ban a nők nyernek. Én pedig, mivel eleve nem is akarok egy 7 milliárdos bolygón szaporodni (pénz költeni szintén nem, mivel az lesz a jövőben a halhatatlanságom kulcsa ha esetleg a tudomány elér még az életemben erre a szintre), időt áldozni (amit eltölthetek önfejlesztéssel és pénzkereséssel) pedig pláne nem, így eleve csak olyan nőt kaphatnék tartós kapcsolatra, akinek éppen elég jó vagyok, amolyan "jobb mint a semmi".

    Ezzel szemben szexkapcsolat esetén én lehetek Don Juan, valódi fellángolást elérve olyan nőknél is, akikkel még 5%-ban sem egyezik a világnézetünk és az érdeklődési körünk. Ebben az esetben pedig esélytelen az együtt maradás, mert míg nekem elég az, ahogy a csaj kinéz és irreleváns a belső érték, addig a nőnek a külsőm csak egy szempont a sok közül és egy általam létrehozott illúzióval azonosítja, összevegyítve az elképzelt belső értékeimmel, amit láttatni akarok.

    Lehetek bárki, lehetek romantikus érzékeny bölcsész, lehetek zenész, lehetek sportoló, lehetek szabadszellemű liberális, lehetek szélsőjobbos radikális, bármi amire a nő beindul és a vágyát fokozza.

    Csak ez egy hazug világ, egy kártyavár, aminek a felépítéséhez nem kevés pénz kell (a prostizástól mindenképpen több) és hamar összedőlhet és a végén még te kerülhetsz bajba, mert senki nem fogja elhinni, hogy az egészet azért csináltad, hogy a nő valódi érzelmeket tápláljon irántad.

    És itt fog tarolni a szexrobot, mert előbb-utóbb olyan fejlett lesz, hogy a teste összetéveszthető lesz a valódival és a mesterséges intelligencia hitelesen (a prostitól lényegesen) el tudja hitetni veled, hogy önmagadért szeret, hogy nem kell vele hülye játékokat játszanod, nem kell neki ál-magabiztosságot mutatnod és akkor sem csak egy bétaként fog tekinteni rád.

Új hozzászólás Aktív témák