Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Byu

    aktív tag

    válasz Xero #216 üzenetére

    Nem biztos, hogy lopott. :) Tonymac éppen arra specializálódott, hogy jogtiszta, megvásárolt OS X-t hogyan tudsz legális módszerrel feltelepíteni bármilyen (persze megfelelő hardverelemekkel rendelkező) Inteles gépre. Notiknál persze szinte minimális a mozgástér, és a végeredmény nem is ér egy MacBook nyomába, de asztali gépeknél csodákat lehet művelni. Ettől függetlenül én is azt sejtem, hogy az Acerjére valamelyik valóban illegális, tört OS X verziót telepítette fel. :)

    Ja, egyébként aki gondolkozna ezen a gépen, örömmel jelenthetem, hogy már 2 hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy 13-as MacBook Air-nek, és szavakkal leiírni alig tudom, hogy mennyire tökéletes. A hihetetlen gyorsaság, a teljesen néma működés, 7-10 órás akkuidő, az OS X Lion zseniális multi-touch gesztusai, a minőségi programok... tényleg az egész rendszerből, "ökoszisztémából" árad a profizmus és a minőség, miközben olyan öröm használni, amiről nem sejtettem, hogy egy számítógéphez kapcoslódhat.

    Mondom mindezt úgy, hogy 15 éve használok Windowst, és 4 éve különféle Linux-disztrókat (különösen Ubuntut, amit egyébként nagyon szeretek :)).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák