Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szúnyog

    csendes tag

    válasz bwoay #93 üzenetére

    Hi!

    ''de aki túl savanyú ahhoz, hogy képes legyen
    ellenséges érzelmek görcsös keresése nélkül olvasni a hozzászólásom,
    + nem látta az említett műsort, az biztos másként értelmezi''

    :) Igazad van... nem láttam a műsort, de nem vagyok savanyú, és nem azért irtam az előző HSZ-t, mert valakit baszogatni akartam, és téged vettelek észre, hanem azért, mert Én így gondolom... és szerintem nem csak Én

    Ez a tájékozottság <> okosság kérdés meg szerintem egy olyan dolog, hogy aki tájékozottabb, az mindenképpen okosabb is valamilyen szinten...

    Én nem mondtam, hogy a raszta szó a dreadlock-ból ered, csak azt, hogy a mi kis nyelvünkben ugyanazt (is) jelenti. Amúgy nem tudom melyik az újabb...

    ''ahol a tudatlan emberek kólának hívják a málnaszörpöt,
    a golyóstollra meg azt mondják, hogy Rotring,
    ott te igazság bajnokaként bizonyára jól megmagyaráznád,
    hogy nem ők a hülyék, csak változnak az idők''

    Nem... Én nem fogom a kutyára azt mondani hogy tehén, csak azért mert foltos...
    a málnaszörp NEM kóla, ellenben a RASZTA az HAJ (is)...


    ''PS:
    bwoay wrote: ''A rasta pedig csupán a rövid alak, ami ugyanúgy használható magára a vallásra, mint a követőjére.''
    Szúnyog wrote: ''Olyanról nem hallottál még, hogy egy szónak több jelentése van?''''

    Ez jó volt... :)

    A hím szúnyog nem szív vért!!!

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz bwoay #93 üzenetére

    mit vitáztok ennyit...
    én a magamrészéről ugyanúgy fogom hívni ahogy idáig is hívtam.
    Ez a szó ugrik be róla nem a dreadlock és kész. Aki így akarja így hívja aki úgy az meg úgy... és punktumm

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák