Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Zjunior #2839 üzenetére

    Szia!

    1.1 vagy 1.2es patch-et kell felraknod hozzá, változó ki melyikkel játszik mivel mindegyiknek megvan a maga hibája.

    1.1nél többet cseszekszik spectaban a kép meg minden, szervereket kicsit érdekes módon rajzolja ki mint ami nem fér ki...meg néhol a szerver ott van de fekete...1.2n ez kivan javítva viszont ott meg elrontották a drift versenyeket és nem lehet driftre menni mert kifagy.
    Más hibát ott nem vettem észre.

    Ezt eldöntöd majd melyiket akarod felrakni, mindegyiket játszák sokan, én 1.2t használok...nekem a hibája ellenére is jobban bejön így mint az 1.1...nem vagyok az a driftmániás így ez a hiba engem nem zavar, annyi talán még hogy gyakrabban szeret exe hibával kilépni de hát semmi sem tökéletes.

    Nah szóval ha eldöntötted melyiket rakod fel akkor multiplayer-re menve csak kell csinálnod magadnak egy profilt és utánna már játszhatsz is.

    Ranked-Unranked-Private.

    Private versenyek lényege, hogy nem tud illetéktelen bemenni, csak az akinek megadod a jelszót hozzá.
    Ranked versenyek lényege, hogy pontokat szerezhetsz és így egy ranglétrán mászhatsz feljebb úgymond...megvan mennyi pont szükséges mihez
    Unranked meg ugyan ez csak ott nincs pontrendszer csak verseny.
    Annyi a lényeg, hogy ranked-unrankednél másképp következnek a pályák stb...itt gyakran visszafele-tekert pályákon kell menni míg private pályák mind a szabvány.

    Jó játékot!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák