Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz dugojancsi #24625 üzenetére

    Szia Dugó! :K

    Igen, azután szállóige lett belőle, mert a BS_Team-esek 80-85%-a az esetek 90%-ában nem tudott rendszeresen hozzám csatlakozni. Ez azért elég nagy arány! Én semmit nem tettem azért, h "direkt" ne tudjanak jönni, de talán HunMan a +mondhatója, h ő volt az 1-etlen, aki soha nem tudott hozzám csatlakozni!

    1 +oldás volt a problémára: X be volt nyomva, vagy ide írt a PH-ra (az X viszont hatékonyabb volt ebből a szempontból, mert azt látom a játékban is, anélkül h zavarta volna a GRID-et!), h jönne és akkor kinyomtam a tűzfalat. Azonnal be tudott lépni!

    Azt hittük, hogy a Hamachi nem működik rendesen, de leteszteltük a GRID-del is YakQzA-val (aki szintén BSTeam-es ) és hibátlanul működött. Én is láttam az ő szerverét, ő is az enyémet.

    Amennyiben nem tűnik túl nagy kérésnek tőlem, h azokat a beállításokat szívesen venném, akkor PLS!!! Nem "csak" a saját érdekeim vezérelnek! Szerintem sokan hálásak lennének érte!

    Nekem fent van, nem töröltem le, a hálózat is megvan!

    A belinkelt vidót többen is +adtátok (ezért a very big THX!)
    már próbáltuk az alaján, de sajnos nem hozott eredményt!) :R

    Írj légyszíves, akár Igen, akár Nem, de válaszolj pls! :K

    [ Szerkesztve ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák