Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventrue

    csendes tag

    válasz ollie #14270 üzenetére

    Azért a felsoroltaknak nem sok köze van ahhoz, hogy egy játék fórumán milyen beszélgetések zajlanak le. Ez kb. olyan mintha beírnám, hogy ne lopj csirkét, mert levágják a karodat.
    Na de a témára visszatérve. Elismerem, a hozzászólásom erősen provokatív jelleggel született, amely el lett távolítva, bár kétségtelen, hogy eléggé adta. De azért azt is vegyük figyelembe, hogy 1 hét fórum olvasgatás után, ami annyit takar, hogy minden hozzászólást elolvastam, elég nyilvánvaló, hogy ebben a topic-ban anélkül is megy a [moderálva], hogy bárki, akár én, akár egy BSteam-es, akár Juli néni esetlegesen egy vitát gerjesztő kommentet írna. A [moderálva] epicentruma elég gyakran ugyanott van, amit szerintem alapszintű megfigyelési képességekkel észre lehet venni. Ahogy néztem, pár ember ezt észre is vette (nem, nem BS tagról beszélek), majd jött a reakció, hogy hát az nem is úgy volt, és a többi, és a többi. Akkor az ilyen jellegű hozzászólásokat is illene eltávolítani, hogy hééé, miért törted be a féklámpámat a 4. kanyarban te [moderálva]. Ez sem tesz jót a topicnak. Ezt is el fogod távolítani? Figyelmeztetlek, hogy akkor megszakad a szívem!

    [ Módosította: ollie ]

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz ollie #14270 üzenetére

    Részemről megértettem és köszönöm a türelmedet!

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák