Új hozzászólás Aktív témák

  • motormouse

    aktív tag

    válasz ---20LI--- #15290 üzenetére

    ...20LI, tegnap találkoztam össze rankeden egy angol emberkével már nem emlékszem a teljes nevére, vmi Tango volt a közepén a nevének, és hát nem egyedi a felismerése az AI-ik agressziójának, ...cheater az ember de nem is tagadja, a következő volt a szitu, a srác állítása szerint nem vezet, ezt hangoztatta, az autója nem feltétlen volt gyorsabb mint bárki, viszont ha kissé lemaradt akkor előre laggolt az elsőig v az első mögé, gondoltam kamuzik és tán mégis vezet, de nem egyszerre tartotta az első második pozíciót és írogatott a cseten :F , mondom anyád és gondoltam megtréfálom a verdáját, és némiképp lassított ha elé vágtam, de utána amint el tudott menni mellettem azonnal laggolásba és durván gyorsabb haladásba kezdett, viszont ha úgy volt azé össze lehetett törni, ha az akadály hirtelen vágott elébe akkor meg is hallt, vmi 1,2es patch-hez való hack-et használ saját bevallása szerint de módosítva 1,3hoz, ...szóval ha nem szól és tegyük fel nem akadályozzák nagyon, akkor az autója egész hihető módon húzódik be más mellé és autózza körbe , majd vezeti végig simán hihető köridőkkel a versenyt pont csak annyival h ne legyen második :Y , persze ha nagyon lemaradt(kapásból kiküldtem az első kanyarba és utána még 2x az első körben), akkor már nem tudott feljönni az első helyig de elhúzott mint a picsa

Új hozzászólás Aktív témák