Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz SP!T #8890 üzenetére

    Foci? Mi az a foci? Én a windows-t tiltanám be. Épp veszek föl, erre elkezd szaggatni, mint az álltat, mondom mi ez?? A feladatkezelőben trustedinstaller és mscorsw 50/50%-on.. Ez a zseni FELVÉTEL KÖZBEN elindította a frissítések telepítését úgy, hogy közben ment egy wolfcam (gyakorlatilag mintha QL futna) + egy felvevő + x264 videotömörítő! Mindezt úgy, hogy emlékszem azzal kezdtem anno, hogy kézire állítottam már az első boot után.. Na mondom ez így halott, újraindítanám a fépet, erre látom a "ne kapcsold ki még a gépet" üzenetet és nézhettem 20 percig, mire újraindult. Bootoláskor megint elszüttyögött a "minnyákész" üzijével +10 percet és még desktopnál is tolta 50/50%-on az mscorsw-trustedinstall párost vagy 5 percig. Mindez OsX alatt annyi, hogy TE rámész az apple logóra és megnézed vannak e frissítések (általában 1 nagy csomagban 2-3 havonta) és vagy rányomsz, hogy MOST telepítse, vagy nem nyomsz rá és ennyi, de ha telepíti sem szüttyög pár másodpercnél tovább restartkor. Normális ez? Beállítom, hogy ne csinálja "elfelejti" aztán miközben épp 100%-on terhelem a gépet 3 programmal, egyiket sem veszi figyelembe, hanem önállósítja magát és lázas telepítgetésekbe kezd.. És az sem érdekli, hogy nincs is hely! Nincs hová BZMG! De azért csak csinálgattya... lassan 2015-öt írunk és itt tartanak.. Kár, hogy nem az apple OS vált olyan egyeduralkodóvá, mint a ringyóz.

Új hozzászólás Aktív témák