Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz SP!T #6769 üzenetére

    A WMO általában nem csinál ilyet, csak akkor, ha sz@rul van bepattintva a helyére az a gombos rész. Van 3 "fül" középtájon, kettő oldalt egy hátul. Volt hogy én is visszapattintottam és a 2 szemben álló fül közötti részt nem nyomtam meg eléggé (pedig kattant is, de nem nyomtam tökig) Na ilyenkor szokor "lötyögni" a gomb elülső része, majdnem az egér legelejénél, mert egy kicsit el is áll. Nálam ez akkor volt, mikor szétszedtem, de ha neked elejétől fogva ilyen, akkor könnyen elképzelhető, hogy a chinese employee hibázott összeszerelésnél. A WMO-kat valahogy totál "kiszámolták" az illesztéseknél, illeszkedéseknél. Olyannyira, hogy az enyémet pl. ha kicsit erősebben ejtettem vissza a padra, magától kattintott egyet olyan közel volt a mikrokapcsolóhoz a pöcök, ami lenyomja. Mondjuk nekem épp ez tetszett benne, ez az érzékenység :DDD A Kinzunak pl. betegesen "kemény" gombjai vannak (F05 TTC kapcsolók..) főleg a moddolt 518-am után qrva szokatlanok. Az 518-ra rálehelek és már lenyomódott :D

    (#6772) [oWn]f4te: Még nincs. Legyen? Ez 23.976 volt próbaképp.

    (#6773) celka5: Jah, elég sötét, de amúgy én a képélesség miatt kérdeztem legfőképp. A fényerőn lehet változtatni, ez is csak azért ennyire sötétl, mert ráeresztettem valami (auto) grafikus szűrést.

Új hozzászólás Aktív témák