Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi2121

    tag

    válasz Gaben92 #6791 üzenetére

    Remélem nem leszek idegesítő és hosszú!! :(
    Idéznék egy korábbi hozzászólást, ha nem gond!
    Nálam pont ugyan ez van, és ő nem kapott választ mert alternatív megoldással ált elő!
    Azért én szeretném nem így megoldani ha lehet.
    IOS en betudok lépni telefonnal, a tv-k en megnyílik, de win7-10 en nem tudom azt az egyetlen mappát megnyitni. Valamint pl. az Acer gépet (win10) nem is tudom betenni a megosztott mappák felhasználói közé, ez a gép kábelen csatlakozik.. Nem látja!!! Keresni sem tudom. A sony win7 el megy azon gond nélkül hozzá tudtam adni a mappához. Azonnal látta a hozzáadni kívánt gépet. Így az nem kér már kódot.
    Nálam az egyes vinyó DataVol1 a második vinyó DataVol2. Az egyes vinyó gond nélkül mindenhol megnyit mindent. A második vinyónál csinálja ezt az egyik mappánál pont ahová letöltök és tárolnék filmeket. Mind Ftp-n és wifin is. ( megnéztem szerintem minden pipa ugyan az mindkét vinyó esetében) Valamint az indexelés már napok óta nem megy. A webfelületén minden jól jelenik meg, még az ios en is. De az átkozott tv-k en az alap torrent névvel vannak még mindig. most frissült le a fendszer. Nekem ez nagyon nagy kavarás :(( Elnézést!

    “nem, windowson total commanderrel/sajátgépen keresztül, androidon pedig file explorerrel. Minden más mappát látok, bele tudok lépni, kivéve a downloads mappát, ami az alap letöltési mappa a qnapon. Éppen ezért józan paraszti ésszel csináltam egy másik mappát, átmozgattam a tartalmat oda, és innentől ezt a mappát használom a letöltésekhez. :D így már látja a laptop és az android is a tartalmat (kodi miatt kell, laptop hptc-ként funkcionál, androidról meg az androidos appok, ebookok miatt kell)”

    köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák