Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gahor72

    aktív tag

    válasz sanyijedi #6125 üzenetére

    "shtirley""Mr Bond 007""sanyijedi" köszönöm a válaszokat!

    Én úgy gondoltam ha a rendszer sérül akkor van gond a nassal,nem elérhető...stb.
    Számomra az volt a logikus,hogy a rendszerről csinálok mentést,és ha gond van akkor abból lehet javítani/vissza állítani,mint a windowsban.

    Az sem változtat más partíción(D,E stb..)lévő adatokon csak a "C"rendszer partíción.Ha újra működik akkor elérhető a többi is,a rajta lévő adatokkal együtt.

    Ezek szerint ti vagy mindenről csináltok mentést,vagy csak a fontosnak vélt adatokról(pl fotók).
    A logikámban ott lehet a probléma,ha baj van a rendszerrel,és mondjuk vmi mentésbő sikerülne visszatenni/megmenteni akkor az egész winyót törölné a folyamat során a nas,fotóstul,mindenestül.

    Mondjuk eddig CSAK egyszer volt gondom,de akkor lenulláztam mindent.
    Egy elázott légkondi beltérije be lett dugva egy közös aljaztba a TV-vel.
    A zárlat végig szaladt a TV-n,majd a hdmi kábelen keresztül megsütötte a nas alaplapját.Ha nem látom, nem hiszem el.A tv garis volt,cserélték.A nas kuka,szakszerviz egy fél vagyont mondott a 2TB adatmentésre,hagytam.

    Tanulság: kellett egy új klíma,egy szünetmentes táp,a védelem miatt,a fotókat azóta mentem.....Ja,és egy új nas is természetesen

    üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák