Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #9 üzenetére

    F34R
    Igazából hasonló korlátozásokba lehet futni itt is, mint pl a Genshinben a resin vagy a Honkaiban a stamina miatt. Még az eventes kihívásokkal is nehéz összehozni azt a napi 1 órát :DDD
    Amivel ki lehet tolni a játékidőt, az a Phantom Pain Cage és a Warzone módok, ha elég affinitást érzel a pontszámok javításához. Ezekhez nem kell a Serum.

    Én az első naptól kezdve játszok (július közepe tájéka), nem is nagyon ölök bele napi 1 óránál többet, így vagyok jelenleg 87-es. Eddig jó, ha van 3 vagy 4 karakterem, akiknek a buildelésével viszonylag végeztem is, szóval több karaktert egyszerre fejlesztgetni elég sok idő, mert elfogynak a materialok...

    Az alapból A-s karaktereket (pl. Bianca - Zero) viszonylag gyorsan fel lehet SSS-zni, mert a bannerekben őket kapod 10 nyitásonként (mint Genshinben a 4 csillagosokat), viszont aki alapból S-es (pl. Bianca - Veritas) (ami amott az 5 csillagos), azokat gacha nélkül már nem igazán. Viszont ezeket az alapból S-es karikat meg érdemes beszerezni, mert ők sajnos vagy nem sajnos, erősebbek, mint az A-s karik, még akkor is, ha feltudod őket S-ezni.

    Tehát ha egy alapból S-es karit szeretnél SSS vagy SSS+-ozni, oda azért kell a pénztárca, mert gacházni kell értük.

    Dr. 444Hertz
    A global megjelenés előtt én is rápróbáltam a japán verzióra, mert kíváncsi voltam a játékra, csak azthiszem akkortájt jelentették be a globat verziót, így azzal nem is foglalkoztam sokat.

    Ha szeretnétek felvenni, itt az ID-m:
    12925441

Új hozzászólás Aktív témák