Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsüll

    tag

    Köszi mindegyőtöknek a segítő válaszokat :) Igen Coc@s, pasiból vagyok :K ,de köszi. Valamint igen, voltam többször is, sőt időszakosan járok eztán is a kardiológushoz, mert muszály, de ők is csak saját megnyugtatásomra ajánlották az ilyen csuklós optikai, vagy milyen órát. Nem tudtam, hogy ennyire pontatlan. Igazából van egy Polar FT 60-am, ami mellkaspántos, de szvsz kényelmetlen lenne napi 24 órán át magamon viselni. Másrészt halkan csipog az értéknél, na meg edzésprogramot is kellene rajta indítani, hogy mutasson pulzust.
    Okostelóval bluetoothon együttműködő mellkaspántok is indítás függők? Vagy netán van rá alkalmazás, hogy a telefon alvó módja alatt is jelez?
    Röviden tömören a pulzusomat 160 bpm alatt kell tartanom, mert felette zavar keletkezik. Van egy pont amikor megérzem azt, hogy elértem és a zavar fog következni, de nem jó érzés és nem mindig vagyok abban a körülményben ,amikor meg tudok abban a pillanatban pihenni. Viszont ,ha 150 nél valami figyelmeztetne, sokkal könnyebb dolgom lenne :D
    Gondoltam felvázolom, hátha pontosabban tudtok segíteni :)
    Szerk: Cok@s jól értem, hogy te meg vagy elégedve a garmin csuklósával?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák