Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ps Vita

    őstag

    válasz kgeek #769 üzenetére

    A kettő teljesen más,a Vita-s 1 nagyon minőségi,óriási tartalommal rendelkező játék az Ios-os meg csak egy kis Arcade cucc,Temple Run stílusú :)

  • szika87

    aktív tag

    válasz kgeek #769 üzenetére

    Hát nem tudom én is végig próbáltam sok játékot androidon és iphone-on is.Infinity Blade( inkább csak tech demo mint játék,kb 3napig bírtam aztán szét untam magam rajta mert mindig ugyanaz és ugye nulla történet,de mikor először megláttam jah azt mondtam ezigen)
    Shadow guardian, uncharted koppintás,de mivel előtte nem játszottam az uncharted-al szórakoztató volt,vagy 7pályát végig is vittem,persze mikor megláttam milyen egy igazi uncharted vitán akkor azért onnantól mosolyogva néztem vissza a másikra.
    Modern Combat 3 na ezt nézzétek meg,szerintem vitán is megállná a helyét gyönyörű grafikája volt jó játékmenet,történet,multiplayer,bár full cod koppintás ez is de szerintem jobb volt mint ami most jön ki cod vitára :D
    A többi játékot meg se említem mert hulladék, de a gameloftnak volt 1-2jó
    Ettől függetlenül 80%-ban telefonon fruit ninja,plants vs zombies,cut the rope,és néhány gameboy emulátoros játékkal játszottam,sokkal jobban lekötöttek ezek,mint azok a játékok amiket "komoly"nak szántak mobiltelefonra.
    Szerintem mindaddig nem szorítják ki a vitát a telefonok/tabletek amíg nem lesznek fizikai gombok joy...stb és míg néhány komolyabb fejlesztő és kiadó nem csap bele a mobiltelefonos bizniszbe.

    We are here for a good time, not a long time.

Új hozzászólás Aktív témák