Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Gebriel #29222 üzenetére

    "Azt a jótállási jegyet ami a SONY felhívása szerint le tölthető a netten vagy kérhetem a ügyfélszolgálatól. :D :D"

    Igen és majd otthon rányomod a kereskedő pecsétjét? :W Az nem neked van ott, hanem a kereskedőnek, ha kifogyna a készletből.

    "Számlák meg tartalmazzák a gyártási számot. N"

    Hát, rohadtul nem, nem is kötelező eleme a számlának! Egy termékmegnevezésnek és egy VTSZ számnak kell ott lennie, oszt jónapot! Ráírható, de nem jellemző és egyébként sem helyettesíti a jótállási jegyet.

    "Pl nálunk jöhetsz Te bármilyen garijeggyel, ha nincs számlád nyúlhatsz a szebbe."

    De ti gyanítom nem is vagytok hivatalos szervize sem a Sony-nak, sem a Panasonic-nak, semmi egyébnek. Csakmert nálam mindkét gyártó eddig csak jótállási jegyet kért és amikor kínáltam az számlát közölték, hogy az őket nem érdekli. Nem is kell, hogy érdekelje, mivel számára az infó a jótállási jegyen van: ott van a gyári szám, a vásárlás dátuma és az értékesítő bélyegzője. A számlát kettővel előttem levő tulaj is kaphatta, amit adott esetben nem köteles átadnia nekem (pl. saját adatai védelme érdekében), a jótállási jegyet viszont igen, mert az kell a garanciális ügyintézéshez minden valamirevaló cégnél. Van, ahol a számla is.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák