Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Szabesz #15039 üzenetére

    Igen. A te véleményedből,tényeidből is látszik,hogy ez parázs dolog.
    Én csak módosítanám picit a szabályt.
    Gyakfutamra kötelező jönni továbbra is.Ez mindenkinek érdeke,és jó szórakozás.Akinek nincs kedve jönni,az szerintem ne is legyen ligatag,mert erről szól az egész.
    De ez túl nagy szívatás,amit korábban is említettem,hogy fél kör hátránnyal lehet elindulni csak a boxból.

    A gyakfutamon pedig most is csak egynéhányan megyünk/mennek végig páran.(a legtöbben csak rajtgyakokig tudnak maradni)Szóval ezt nézve a fél mezőny a boxból mehetne(gondolok itt az általad korábban említett ki hogy küzd dologra)
    Gyakfutamon egyébként énis elég hara-kiri szoktam lenni,hogy ott hibázzak inkább.
    Téged jól kis is harakiriztelek hungaroringen egy teló miatt :D.

    Én valami ilyesmi plusz szabályt képzelnék el:
    -Ha teljesített 200 kört a pályán
    -Nem újonc
    -Nem áll Mr roncsderbi hírében

    Akkor vállalhatja,hogy a mezőny után rajtol az utolsó helyen,és ha galibát okoz,akkor nagyon komoly szankciók várnak rá.

    Minden ellenkező esetben boxból indul.

    Ezzel azoknak,akik sokat gyakorlottak,és már sokszor rajtoltak esélyük van a mezőny mögött elkezdeni a versenyt,ezzel nem totálisan tönkre-téve azt.
    És nem is fognak harakirizni az első kanyarban,mert ott van a vállukon a teher,hogy ha galibát okoznak,akkor nagyot szívnak(akár futamtól való eltiltás,hogy tényleg komolyan vegye)

    Így szerintem jobb lenne a rendszer. Ha vki újonc,eleve megbukott.
    ha vki tapasztalt,de nem ismeri a pályát annyira,mert kevés kört ment(ergo balesetveszélyes) akkor az is elbukott. Mr roncsderbink szerintem nincs. :D
    De aki tapasztalt,ismeri a pályát,és komoly terhek vannak a vállán hogy rajt után szinte mp-ekre követi inkább a mezőnyt,az szerintem had menjen.

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák