Keresés

Aktív témák

  • vati

    senior tag

    válasz Dilikutya #3 üzenetére

    Több vödörnyi legója van, nem köti le. Állatok, kutya nem érdeklik, és macerás.
    (írtam, messze nem átlagos gyerek, elsős korában harmadikos matekpéldákat meg tud oldani, sakkozik stb... Matek oktató programokat már unja, mindenre azonnal tudja a választ.)
    Legyen ''6-8 éves'' helyett legyen ''10 éves''. Így jobb a kérdés?
    Létezik egy gap a ''valódi'' programnyelvek és a gyerekeknek szóló matektanító alkalmazások között. Ebben keresek én valamit, háthamégis.

    Egy Schwartz nevű amerikai faszi írt egy .NET környezet mutációt(?) amivel lényegében egy lájtosított .NET editor + könyvtár, Kid's Programming Language néven, hasonló célból.

    A szépséghibája, hogy -szerintem- ez mégiscsak egy .NET fejlesztőrendszer, és előképzettség nélkül, gyerekeknek, teljesen használhatatlan. Azon kívül doksi semmi, és gondolom az egyszemélyes szerzőjén kívül a égvilágon senki nem tudja használni.

    Lehet hogy a végén nekem kell megírnom egy ilyet?
    Vajon lenne m.o.-n piaca egy magyar nyelvű, ''Kids Developing Environment''-szerű dolognak?

    Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

Aktív témák