Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verynoob

    csendes tag

    sziasztok!

    nos én mint teljesen noob programozó elmondom hogy mit tettem és mit szeretnék, mi a jelenlegi tudásom és valaki ajánljon valamit! tehát mondjuk hogy középszinttű pc felhasználó vagyok, valamit konyítok a hardware-ekhez, software-ekhez, és szeretnék programozni! már több próbálkozást is tettem általában kevesebb sikerrel, mert mindig sikerült valahol elakadni és nem megérteni az adott feladatokat! most úgy határoztam hogy pascal-ozni fogok! találtam is egy nagyon fasza oldalt, egész érthetően magyaráz és a feladatokat eddig (1-2 kivétellel) minden fejezet végén meg tudtam csinálni, ez most tetszik és leköt, DE még nem látom a végét a dolognak! és most jön az amit szeretnék kihozni a dologból, rájöttem hogy olyan dolgokat szeretnék gyártani mint pl egy (bot), magyarul azt szeretném elérni, hogy a programom belepiszkáljon más programokba, használja az adott képernyőt, pl ismerjen fel egy adott szöveget a képernyőn és erre reagáljon pl egy gombnyomással vagy valami hasonló! vagy teszem azt tudjak bot - programot írni egy webes játékhoz (csak mondtam valamit) és most jön a nagy kérdés! ki mit ajánl? maradhatok pascal-nál mert jó alapnak, vagy úgy ahogy van felejtsem el most és kezdjek valami másba, ha ilyen jellegű céljaim vannak! úgy tűnt nekem a kommentek alapján, hogy itt elég okos emberek vannak, remélem valaki tud segíteni!
    üdvözletem mindenkinek
    szép napot!

  • verynoob

    csendes tag

    válasz kingabo #5033 üzenetére

    köszönöm a választ... esélyes, hogy arra fogok váltani! ;)

Új hozzászólás Aktív témák