Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz bandi0000 #10372 üzenetére

    "olyan van hogy nincs munka és azt mondják így jártunk egyenlőre?"
    Sajnos előfordul. Olyankor egy normális munkahelyen az van, hogy azt mondják, hogy találjatok ki valamit, és ha jó, támogatjuk, csináljátok meg. De azért tegyük hozzá, hogy rohadt ritka. Ha más nem, akkor a már megírt dolgokon lehet szépítgetni, kollegáknak segíteni, tanulni, új dolgokat próbálgatni, stb. A lényeg, hogy hasznosan menjen az idő. Amiért én nagyon élvezem, az az, hogy minden nap más, ritkán van rutinmeló. Hozzá kell tenni, hogy mázlim van, mert pl a mostani munkahelyemen az utóbbi hónapom kutatómunka volt (adott célhoz megnézni minél több utat, ezeket demozni, és írni róla jelentést, hogy végül a projekthez mit válasszunk majd), az a projekt, ami most januárban indul pedig olyan területen lesz, amibe még nem nyaltam bele, de érdekes.

    "most lehet hülyeséget mondok, de egy programot feldarabolnak, de azt a végén még össze is kéne rakni nem?"

    Ezt ne így képzeld el. Inkább amolyan LEGO-szerűen, hogy szépen blokkonként épül fel a dolog, már látszik, mi akar lenni, egyben is van, részenként "működik", de kész mégiscsak akkor van, amikor bepattintod az utolsó blokkot. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák