Új hozzászólás Aktív témák

  • mglita

    tag

    válasz junior19 #712 üzenetére

    Szia Junior! Nagyon szépen köszönöm nagyon hasznos volt, ahogy a korábbi türelmes válaszaid is. Csak az ilyen rendszerben össze szedett válaszok visznek előre, hogy megértsem, mert rengeteg hozzászólás megy el azzal, hogy egyetlen egy rész javaslatot kapok, ami a big picture-t figyelmen kívül hagyja, így nagyon köszönöm még egyszer!

    Azt megkérdezhetem, hogy milyen programmal és módszerrel méred?

    Ha jól értem, akkor viszonylag könnyű ezen képmódból tovább lépni a helyesebb irányba a színhőmérséklet és színskála módosításával.

    Javaslatodra SDR-ben barátkozok a szakértői világos szobával is, 100-as OLED értéken és megszokható :). Az élesség kapcsán is megértettem amit mondtok, a szemnek tényleg kellemesebb a 0 érték 4k filmeknél, de van, amikor jobban tetszik egyszerűen az élesített kép, de ezt még tesztelgetem. Illetve van több full hd filmem ahol biztos segít kicsit. Így köszönöm szépen a tanácsokat!

    Ami még probléma, hogy egyes világosabb képi elemeknél, vibrálást látok, mint itt a felhőknél: [link] És nem tudom mi az oka. A firmware száma 03.21.22 . Talán tegnap előtt felvillant egy új firmware opció, de tegnapra el is tűnt, nem tudom befrissíteni.

    SETUP 1 — LG OLED 77 CX / DUNE Vision 4K Solo / JBL 9.1 / Synology +920 / AudioQuest Pearl HDMI — SETUP 2 — JVC X7500 Projektor / DENON X3700 AVR / DUNE Vision 4K Solo / Klipsch 115sw / MONITOR AUDIO / Screen Research 270cm / AudioQuest Pearl HDMI

Új hozzászólás Aktív témák