Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz sz.atesz89 #305 üzenetére

    Nekem is innen van az option file. Jól el van cseszve a leírás. Kommentben frissítgeti a készítő a leírást, ami azért igencsak véleményes. Azt hieszem, hogy a letöltött zipben 2 vagy 3 option file van, értelemszerűen csak az egyiket kell feltenni a pendrivera, amiről majd installálod. Tehát az okozza a galibát, hogy 3 db option file van egy mappában, amiből Neked csak 1 kell. Van egy, amiben a bundesliga szerepel (ez kell Neked) és van egy, amelyikben az OTP bank liga van, a harmadikban pedig a libertadores kupa csapatai. Ha nem kell a libertadores kupa összes csapata, akkor csak a bundesliga OF mappát másold fel a pendrivera. Így már működnie kell. (Ha a logokat valamiért nem tudja feltelepíteni (limitbe szalad), töröld nyugodtan az összes PS-en található kép filet manuálisan. Azt hiszem, images vagy hasonló mappában vannak. Nem lesz szükség rájuk az OF-ban benne van mind.) A bundesliga méretét be kell állítani 18-ra, mivel alapból 20-as a custom liga, amit felülírsz, majd az other european teamsből manuálisan ki kell cserélni a csapatokat, mivel össze- vissza lesznek keverve az other european teams és a bundesliga csapatai. Ha bármi nem megy, szólj, gyorsabban válaszolok majd, a hétvégém elég húzós volt. Én is sokat szívtam mire először sikerült a pesklubos OF-t rendesen telepíteni.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák