Új hozzászólás Aktív témák

  • koppasz1986

    tag

    Valaki legyen már szives árulja el, hogy kell védekezni.. mit kell beállítani..mert már végig próbáltam az egészet azt egy darab sz*r.. hogy lehet az, hogy az ellenfélnek olyan beton védkezése van, hogy megsem lehet mozdulni? Minden játékosom olyan szorosan van fogva, hogy passzolni nem lehet egyiknek sem vagy már féluton lekapcsolja a labdát..minden passzomnál 2-3 ember rohamoz le egyből és még sem marad üresen senki akinek passzolhatnék..ha én beállitom a gengerpress-t akkor nekem meg mindig üresen maradnak a játékosaim azt már ki is vagyok passzolva.. bármit csinálok csak nyomorékoskodnak a védőim üresen hagyják a csatárokat vagy csak elfutnak mellettük azt kapom a potyákat.. a 90 es védőmet rosszabb helyzetből beéri azt szereli ez lehetetlen.. nekem forditott esetben csak kisérgeti ha meg szereli is nagynehezen akkor meg egyből szabálytalanság.. ha tisztán labdára csúszok is szabálytalanság meg sárga.. van úgy, hogy úgy letámadnak ki sem lehet hozni a labdát, de még a levegőből is lekapják tiszta nevetséges.. melyik gombot nyomják olyankor vagy mit csinálnak? kezd már elegem lenni ebből

Új hozzászólás Aktív témák