Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Zoolee1976 #181 üzenetére

    Pörögjön már a topik kicsit, leírom, hogy nekem mi tetszik és mi nem. Az nem tetszik, hogy nem jönnek ki a kapusok, mivel szeretem az átemelős gólokat. Továbbá nem javítottak a játékosváltáson és még mindig random nekem szalad a saját játékosom, ami labdavesztést eredményez, volt már olyan, hogy mindez a 11-es pont és az ötös között történt, Lazioval egy Milan elleni rangadón. Köszönte szépen az ellenfél csatára, meg is szerezte a vezetést, míg a kapusom végignézte mindezt a vonaltól 1 méterre. A beadások top playeren és professionalon majdnem használhatatlanok, mondjuk az előző részben meg ugyanennyire könnyű volt fejelni. Ezeken kívül minden nagyon patent. Imádom az új füvet és a hálóanimációt, valamint az animációkból is több lett, talán a meglévők is javultak, élethűbbek lettek. Kiküszöbölték a ping-pong passingot, így egy rendkívül élethűnek tűnő játékmenetet kaptunk idén. Mondjuk legalább gagyi nevekkel betehették volna a bundesligát, nem kéne annyit szenvedni az option fileal.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák