Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bekesi.l

    újonc

    válasz papsszi #9 üzenetére

    Sziasztok,

    én sem piszkáltam a tabot, de ugyanígy jártam: elutaztunk két napra, ez alatt teljesen lemerült (ezt már máshol is olvastam itt az it cafén, mint potenciális hiba forrást).
    Amikor feltöltés után indítottam volna: csak az első képernyőig jut, és nem megy tovább. Az ismert "power button" + "volume -" gomb kombóval nem jut be a recovery menube.
    Eddig is volt néha szükség rá, hogy a gyári állapotot visszaállítsam, akkor még működött.

    Olvasva a szerviztapasztalataidat.... hát inkább megpróbálom megoldani magam, még ha nem is vagyok nagy szaki...

    Túrtam a netet és jelenleg itt állok:
    - a prestigio (egyik rejtett download) oldaláról a megfelelő gyári ROM-ot letöltöttem
    - a hozzá adott manual szerint megcsináltam az SD kártyát: igen ám, de nem jut el addig a boot folyamat, hogy az SD kártyáról helyreállítsa a ROM-ot...

    Két kérdésem van:
    1. honnan lehet megfelelő drivert letölteni az USB flash-eléshez?
    2. Az Amlogic Flash Toollal együtt csomagolt Worldcup driver megfelelő-e?
    3. Amlogic flash tollal nekem nem sikerült elindítani sem a folyamatot: a tab-ot megtalálja, de config filet kér, és itt megáll a tudomány...
    4. Milyen más flash tool alkalmazással lehet visszatölteni a ROM-ot ami erre a tab-ra jó lehet?

    Köszi.
    (Bocs a sok kérdésért, de szerintem sokan fognak még ezzel a problémával jönni...)

Új hozzászólás Aktív témák