Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz fatal` #1979 üzenetére

    Úgy kezdtem, hogy ha lenne egy normális kormány, de sajnos ilyen fogyatékos analfabéták vezetik az országot, azokról a hülyékről meg nem is beszélek, akik megtették őket vezetőknek.
    Ha csak egyszer szavazták volna meg még azért azt mondom jólvan, mert bárkit át tudnak verni egyszer ezek a gerinctelen szarháziak, na de hogy valaki többször is rájuk szavazzon úgy, hogy tudják hogy tönkre teszik az országot az már nevetséges, ahhoz nem kell túl sok ész, meg ahhoz se, hogy valaki azért kapjon több évet, mert megvédte magát és a tulajdonát egy betörőtől.
    Egyébként nem vagyok vak, itt is egy kalap szar az egészségügy, a sürgősségin is órákat kell várni, akár meg is dögölhet az ember, ha rajtuk múlik, az oktatásról meg ne is beszéljünk, mert már nem tanítanak az intézményekben, hanem hülyítenek, ráadásul már megy a drogozás az általános iskolába is, ami talán a hírekben is benne volt. Amúgy az a legjobb, hogy a rohadt egyház itt átvette pár iskola és óvoda felett a vezetést, mert milyen nagy biznisz már ez, megy a pénzmosás ezerrel, csak van még valami ami jó benne, hogy az ilyen intézményekben dolgozó pedagógusok nem mernek sztrájkolni, mert jaj ilyen vezetés meg olyan, arról meg ne is beszéljünk, hogy a gyereket az imádkozáson meg az istentiszteleten kívül semmi másra nem tanítják meg, lényeg hogy tudja a miatyánkot, meg idősebb korában eltudjon menni szavazni egy majomra azt a többi le van szarva, gondolkodni és mást tudni már nem kell, az már luxus. Szegény gyerekeknél már az óvodában elkezdik az agymosást. Az intézményeket is csak kívülről újítják fel, mert milyen szép is úgy, az nem baj, hogy belül a plafon rászakad az emberre, meg a padok és a székek összetörnek már a lehelettől is, lényeg hogy kívülről szépen nézzen ki.

    Komolyan mondom, egyes emberek már kimerítik a hazaárulás fogalmát és akkor enyhén fogalmaztam. A rohadt halálbüntetést is csak azért szüntették meg, hogy az ilyen idióta analfabéta majmok életben maradhassanak és lerontsák a világ színvonalát, de nem elég hogy hülyék, még ők ülnek minden vezetői pozícióban. Ilyen hogy fordulhat elő egy normális társadalomban mondja már meg nekem valaki. A rohadt liberalizmus és a demokrácia is csak azért van, hogy minden ilyen selejt megmaradhasson a jó kis helyén és jól meggazdagodjon, mások meg nyomorban éljenek. Igaz, hogy van fejlődés, csak ami itt van ez visszafejlődés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák