Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #1485 üzenetére

    Igazad van, nem is néztem cím szerinti megadással, hogy adnak-e kedvezményt, csak úgy tekintettem az egységes árra, hogy mind a 3 technológia terén ugyan annyi az ár, mert régen az ADSL drágább volt mint az ED 3.0, az meg megint drágább volt mint az optika, most pedig már egységes, már csak terület szerint van eltérés. Kár hogy 4 TV van itthon, mert ha nem kellene 4 box, szerintem már a Telekomnál lennénk.

    Amúgy a PR is csinál hasonlót, ha határon van a konkurencia és pl van egy 10-es csomagja TV-vel és telefonnal együtt mondjuk 7 ezer forintért és azt mondja, hogy át akar menni, akkor képesek felajánlani neki plusz 2-400 forintért a 60 megás csomagot, itt pedig ha kell, akkor ki kell perkálni érte havi 11-et és akkor az sincs meg annyi, amennyi.

    A szerelőkkel kapcsolatban pedig az a baj, hogy egyrészt nem az én nevemen van a szerződés, másrészt ha jól emlékszem, akkor épp nem voltam otthon (suli), mert ők pont akkor képesek ide fáradni, mikor nincs otthon olyan, aki annyira értene hozzá, vagy felügyelné minden lépésüket, illetve leb@szná őket, ha valami probléma van. A látottakból és a hallottakból tudok én is mindent, hogy mi történt, a mókolásukkal kapcsolatban is csak annyi szerencséjük van, hogy nem kértek el pénzt, bár olyan munka után nekem se nagyon lett volna pofám.
    Bár igazából nem is velük van a bajom, mert már múltkor is látszott rajtuk, hogy nem túl szívesen csinálják azt amit, meg elég sokat rángatják őket (városban is elég sokat látni őket), de ez a cég hibája, mert ha nem lenne ilyen sz@r a hálózat és nem adnának ilyen gyenge eszközöket nekik, akkor nem kellene annyit ugrálniuk.
    Ami pedig a ház hálózatát illeti, nem az övék volt ha jól tudom, ők csak anno olyan 10-15 éve rácsatlakoztatták az oszlopról jövő kábelt, meg elhelyeztek ott egy elosztót és annyi, max még egy-két alkalommal csatlakozót cseréltek és tényleg ennyi.
    Na meg ha ők csinálták volna meg, ráadásul rendesen, akkor nyilván nem nyúlok hozzá, de ők max kiszállási és plusz anyagdíjért csinálják meg, én meg megcsinálom csak anyagdíjból és rendesen ellenőrzöm is, hogy minden rendben van-e, vagy nem, ráadásul az anyagokat és azok minőségét is én választhatom ki, ők meg hozzák az olcsó kábeleket és csatlakozókat azt ez van, el kell fogadni.
    Egyébként az Aradi utcán is van egy elég érdekes megoldásuk ott a tánciskolánál, de inkább befogom, mert úgy látszik, hogy működik, meg amúgy is mindenki máshogy csinálja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák