Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz Sheol #333 üzenetére

    Én csak minimálisan torrentezek, max. lassabban jön a cucc. Viszont nagyban aukciózom, és aki jártas benne, tudja, hogy negatív minősítést lehet kapni, ha nem jól teljesíted az eladást, és máskor nem vesznek Tőled. Namármost nálam amikor 3 napig nem volt net, majdnem becsúszott egy nega, mert driverlemez nélkül küldtem Miskolcra egy cuccot. Ugyanis nem volt net, a pénz meg már át volt utalva. Ha meg nem küldöm, akkor kiírja, hogy elzsebeltem a pénzét.
    Tegnap kb. 3 óráig nem volt PR-net.Én pont azalatt végigcsináltam az új MŰKÖDŐ ADSL-lel egy eladást.Úgy, hogy vagy 3 kérdésre válaszoltam azonnal. És el is vitték 10.000 Ft-ért. Most ha tegnap még PR-es vagyok, valeszeg elbukom a vevőt. Szóval nekem a rendelkezésreállás mindenekfelett.
    Egyébként én T-Online- Invitel területen netet rendeltem 2M-s csomagot bruttó 9900 Ft-ért Itt az 1 év igazi 1 év. Nem megújuló, de a havidíjad nem fog nőni, ha lejárt a hűséged.
    Hanem vagy elmész, vagy választasz másik, neked tetsző díjcsomagot.
    Ja és mindezt az Online Ügyfélszolgálaton végzed, kattintgatsz. Ugyanis a PR-nél a net lemondása pusztán 2,5 órámba került mert egyik csaj lassabb volt, mint a másik. Itt még a lemondást is neten intézed. Már beregisztrált a távszámla szolgáltatásba, ahol minden számlám meglesz onlien, online fizethetem. Nincs csekkezés.
    De 100 szónak is 1 vége, a rendelkezésreállás nekem személyszerint megfizethetetlen.
    Mert hiába jó a feltöltés, ha épp nincs net.

Új hozzászólás Aktív témák