Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz #48613632 #57 üzenetére

    Tegnap még úgy voltam vele, hogy nem reagálok, mert a topiknak nem rólunk kell szólnia, de még egy utolsó hozzászólást mégis teszek.

    Nem érzem kirohanásnak amit írtam és megsérteni téged pedig végképp nem állt szándékomban. Azt, hogy nincs jelentősége a hozzászólásodnak arra írtam, hogy egy ilyen kijelentéssel, miszerint "...2022-ben csak szimplán nem veszünk kínait, gyártson akármilyen minőséget, akármennyiért" már a hitelesség elveszett, innentől már irreleváns amit írsz, akár igazad van, akár nincs. Műszaki területen nincs helye az ideológiának, ott csak a tények számítanak.

    Értem amit írsz, hogy ne hiányoljam a kijelzőt egy több éves konstrukción, igazat is adok neked ebben, de az nem állja meg a helyét, hogy ez egy kifutott modell, hiszen akkor nem lenne a gyártó kínálatában. Ez egy aktív modell, amit a gyártó nem futtatott ki, hanem egy viszonylag alacsonyabb árszegmensbe pozicionált be, tehát van létjogosultsága az összehasonlításnak abból a szempontból, hogy a boltban megvehető két konkrét típus közül (Dyson V10 vs Dreame T30) melyik mit tud és esetleg melyik lehet jobb döntés a vásárlásnál.

    Aztán írtál még egy olyan dolgot, ami megint nem az összehasonlított két konkrét modellre vonatkozott, hanem általánosságban a két márkára, ezért akasztottam rád a márkasznob jelzőt: "Amiben a Dreame jobb lehet, az max az ár,.."
    Ha úgy érzed valamivel megsértettelek, akkor utólag is elnézésed kérem. :R

    Elnézést kérek a fórumtársaktól is az elhúzódó eszmefuttatásért, részemről befejeztem.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák