Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz solfilo #8525 üzenetére

    Nekem amire emlekszem, hogy lecsekkoltam az egy Butterfree, ami 100%-os volt, amit meg meg is tartottam az egy Gengar. Amikor evolve-altam nyilvan nem a legjobb attack movesetet kapta, hanem a szar Sucker Punch + Sludge Bombot... Pedig kimaxoltam volna, na nem azert, mert olyan eszmeletlen hasznos lenne, de a Gengar az egyik kedvenc pokemonom.

    Btw Dratinibol most fogtam az elso 82%-ost par hete, sosem kelt meg tojasbol (vagy ha kelt, akkor a 80%-osom onnan van, dehat az keves).... Azt hozzateszem, hogy 2016.07.20. ota jatszom, 9307 pokemont fogtam, 498 egget hatcheltem (mindjart meglesz a Breeder gold medal). Ja, Snorlax-nek az arnyekat augusztusban USA-ban 1x lattam, utana oktoberben Londonban kelt egy tojasbol es igy ennyi. Mas meg double candy miatt transferelgeti a *felesleges* snorlaxeit, hat kosz...

    Ismerosom mutatta a Fake GPS Go appot, kicsit felment a vernyomasom, hogy lenyegeben odasetal ahova akar, osszefogdossa a pokebud-os terkeprol a dniteokat, snorlaxeket... Tenyleg nem lehet ezt detektalni? Jo lenne ha vmilyen szintu bant kapnanak ezek, mert igy esely nincs legit playereknek azok ellen, akik jol osszefogdostak a 100% dnite/snorlax/gyarados/vaporokat es felpumpaltak 3k+-ra...

Új hozzászólás Aktív témák