Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz User64476 #145 üzenetére

    Ez egy korrekt hozzáállás! Örülök, hogy a kerék le engedés/kromofággal való leöntés/kulccsal végighúzni az autó oldalát, a fényezésben kárt tenni/tükör letörés megmozdulások helyett a matricázást, szórólapozást választod inkább! Hidd el, hogy nem csak az autósok védelmében, de a saját biztonságod érdekében is így jársz jobban. Ez nem fenyegetés volt! Nem én lennék az az ember, aki neked ugrana, amikor éppen az autója kerekét piszkálod. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy kitörne belőlem az állat, ha meglátnék egy embert, amint egy autót készül megrongálni, esetleg a kerék közelébe meglátnám matatni. Különösen érvényes ez arra, akit az én autómnál látok meg. És azt hiszem, hogy minden autós reakciója érthető, egy autó nem két Ft-ba kerül, és nem az autó hibája, hogy ott állt meg, hanem a tulajdonosáé/használójáé. Egyébként ezt az egész megmozdulást egy meddő ötletnek tartom, hidd el, hogy nem te leszel, aki reformálni fogja Magyarország közlekedési szokásait és morálját. Amíg ilyen közlekedési dugók vannak, ennyire sietnek az emberek, ilyenek az útviszonyok, a morál stb, addig nem fog változni a helyzet...

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák