Új hozzászólás Aktív témák

  • Miertvansote

    tag

    Sziasztok!

    Elnézést ha OFF topic de nem találtam erre megfelelő helyet, itt az oldalon belül.

    Holnap megyek egy állásinterjúra, aránylag kis cég egy nagyobb faluban (vagy kisebb város). Elvileg PLC programozót keresnek, de gondolom kell emellett szerelni, tervrajzokat készíteni, stb ehhez kapcsolódóan. Pályakezdő vagyok, tapasztalatom még szinte semmi egy kevés siemens PLC-vel. Nyelvvizsgám még nincs meg, de már az államvizsgám megvan mint villamosmérnök. Ha megkérdezik milyen bérre számítok szerintetek mit merjek mondani, hogy ne riasszam el őket. Szeretnék dolgozni már, tudom hogy kezdőként nem szabad sokat várni, nem is érdekel még most annyira a pénz. Csak mégis szerintetek mi a reális, mit mondjak. Leginkább a szakmai fejlődés érdekelne még most az első pár évben, de azért gondolom valamit mégis mondanom kellene valami összeget és nem akarom, hogy kiröhögjenek vagy azért mert túl keveset vagy azért mert túl sokat mondok. Remélem megértetek. Köszönöm előre is a válaszotokat.
    Ja és kérlek tüntessétek fel, hogy nettó vagy bruttó összeget mondtok, mert most még azt sem tudom, hogy mennyit vonnak le a bruttó fizetésből, szóval mennyi lesz abból a nettó.

Új hozzászólás Aktív témák