Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz szika87 #90702 üzenetére

    Az említett 720p egy eleve nem túl acélos Szellemirtók kópia volt. Semmivel nem nézett ki rosszabbul az A8-on, mint a GT60-on...
    Én a GT60-at gyakran néztem nagyon csöndben, késő este, amikor volt időm az Astráról felvett dokumentumfilmeket nézni. Jó a hallásom és az alacsony hangerő is elég lett volna, de fel kellett vennem addig, hogy elnyomja a világos jelenetek alatt a panelzajt (A8-on fiam, GZ-n meg mi filmezünk, és tévézésre van egy Sony W8, ami még mindig kiváló készülék, lelke kileheléséig megmarad). Megértem, hogy ez egyedi nyűg, csakúgy, mint a vibrálás. Az A8 képe gyönyörű és nagyon nyugodt, kellemes.
    A GT60-nál, ha csak filmezésre lett volna használva, teljesen besötétített szobában, akkor be tudtam úgy állítani, hogy nagyon ritkán vált zavaróvá számomra is a vibrálás. Eszembe jutott, hogy ezt azért megjegyzem. A jó képre nagyon érzékeny fórumtárs vette meg és vele is sötétben lestük meg, és bizony csodálatos, homogén képe volt még mindig. Szóval én megértem, ha valaki nem akar egy általa kedvelt és eléggé nagy VT60-at cserélni.
    Annyi van az OLED kapcsán, hogy eleve nem is kísérletezgettünk LG-vel, Hisense-szel, stb., ma már, hogy hallottam, hogyan alakul át a tv gyártásuk, Panát se választanék, csak Sony-t (amíg van). Fiam valamennyire hajlott a Philips-re, de végül inkább nem vállalta be.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák