Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz26

    senior tag

    válasz tomic #21807 üzenetére

    és dedy70 köszi a választ mindkettőtöknek.

    A TV-re szánt összeg pont 350, amiből kijön a GT50. tomic olvastam is anno, h összevetetted a G30-al, és a különbség is meggyőzött (sőt az győzött meg végleg, h ha bemegy 350 alá akkor azt veszem :)) ) Panaboltban láttam én is, h van difi az ST és a GT között, de nekem nem volt akkora. Bár otthoni körülmények között ezek szerint jobban kijött. Illetve olvastam a tesztekben, h képben elég közel áll a VT-hez. Ezek abszolút egyértelművé tették a döntést.
    Igazából ami miatt feltettem a kérdést az az, h az utóbbi napok sávosodási problémái miatt - elég sokan panaszkodtak rá, és ha kifogok egy ilyen (vagy a cserékkel esetleg több ilyen) GT-t, 350 ért, és a csere darab(ok), se lesznek jók, akkor finoman fogalmazva sem leszek boldog - elbizonytalanodtam. Engem LCD-nél is rohadtul zavar a felhősödés, bevilágítás, inhomogén felület... Az ST árában még talán-talán elfogadnék apróbb hibákat, de a GT-nél (főleg árában) már jobban fájna nap mint nap azt nézni.

    Na de mind1 megveszem a GT-t, és bízok benne, h kifogok egy hibátlan darabot.
    (Azért kicsit vicces dolog, és nagy kár, h a GT/VT Panának nincs más gyártónál, hasonló minőségű alternatívája...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák