Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz zsigus #8559 üzenetére

    "Én valami olyasmire gondoltam a tabletes/erintőkijelzős távirányítással kapcsolatos dolgokban, hogy pl. a digitális zeneterjesztés miatt az otthoni komolyabb hi-fi-ket kényelmesen tudnád vezérelni egy tabletről (vagy egy céleszközről, amit jelentősen olcsóbban adhatnának, ha akarnák), kijelző nélkül megoldható lenne a vezérlés, és böngészhetnéd akár a több ezer dalt tartalmazó zenetárat (extraként borítókkal, információkkal stb. a tablet kijelzőjén)."

    Én meg pontosan erről beszélek, ez már jelenleg is megoldható tableten - de akár telefonon is (csak ott kicsit nehezebben áttekinthető a kisebb kijelző miatt). Van rá szabvány: DLNA-nak hívják. Csak annyi, hogy nincs rá gyártónként kialakult felület, tehát bele vagy kényszerítve az applikáció által diktált felületbe, de pl. a háttértáradon levő médiafájlokat tudod böngészni a tablet kijelzőjén és egy mozdulattal rá tudod húzni lejátszási célból a kiválasztott eszközre, TV-re/médialejátszóra, stb. A legalapabb ilyen, Androidra/iOS-re is elérhető App pl. az EyeconTroller.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák