Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz Norbi 72 #67958 üzenetére

    A reakciója a gombok megnyomása után...
    Nem csak mással összehasonlítva lassú, hanem egyértelműen sokáig tart kivárni dolgokat, belépni kilépni menükből. Szerintem egyszerűsíthettek volna ezen a flash-en, vagy valamit máshogy kellett volna megoldani.
    Dune abban a pillanatban reagál egy menübe, könyvtárba ki/belépésre. A popcorn-on pl bemegyek a hálózati forrásokba a főképernyőről, amiből fél perce léptem ki, tehát nem most kell felderítenie vagy mással molyolni... így is 8 másodpercbe telik mire tallózhatok... na ide kb 1-2 sec-et várna el az ember.
    Film indítása is sok időt vesz igénybe hálózatról indítva... Belső vinyóról még nem próbáltam, az majd holnap :)
    De folytathatnám a sort, de mindenhol lassan reagál. A filmnézés közben nem olyan vészes, de a dune gyorsabban ugrik megadott %-ra is, szinte abban a pillanatban ugyanezen a hálózaton, és persze belső vinyóról még gyorsabb is.

    Amúgy belenéztem a dune fórumjába még yoda is azt írta hogy lassúbb mint az A-300... de ennek jobb a képe :)

    Szóval ezeket vettem észre.

    Ja gombok elrendezése távirányítón... Nem értem mi alapján döntöttek emellett az elrendezés mellett?! Fura

    Pozitívumok:
    Képminőség teljesen jó, gondolom minél nagyobb tv-je van valakinek annál ajánlottabb lesz :)
    Tud 3D-t is, amit a dune-m nem, de sajna ezt nem tudom most kipróbálni 3D-s tv hiányában.
    Magától (pc nélkül) tud Jukeboxot létrehozni és elég jól kezelhető (legalábbis nekem az volt :) ) az is bejön.
    Telepíthető programok is jók, bár ott sem kapkodja el a dolgokat :)

    Most hirtelen ennyi...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák