Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz kolosszus87 #61745 üzenetére

    Hát, szerintem a legjobb ár/érték arányú vétel 2012-ben is a GT-széria volt - ahogy már évek óta mindig ez a sorozat képviseli az áráért elérhető legjobb minőséget. Az 50GT50 a maga 310 eFt-os árával szerintem verhetetlen volt, minden idők egyik legjobb plazmavétele - pláne, ha sávosodás-mentes példányt tudtál kifogni belőle. Az UT50-nel még azért kellett kötni kompromisszumot bőven, de valóban a kispénzűeknek egy értelmes alternatíva volt. Abban azért nem lennék ennyire biztos, hogy jobb, mint az F5500, de ki tudja, hogy kalibrálva mit mutatnak. Nekem is a Panasonic szimpatikusabb, de ebben a kategóriában még nincsenek szakadéknyi különbségek.

    tamáspapa: Ez nem is kérdés: Pioneer - minden tekintetben jobb: mechanikában, elektronikában, kezelhetőségben, konfigurálhatóságban. A legjobb ár/érték arányú lejátszók a Pioneer 40 eFt-os készülékei (korábbi 140/150-es, illetve a mostani 160-as modell). Ne is akarj ennyiért jobbat találni! Ráadásul ugye 36 hónap garancia jár minden Pioneer-lejátszóra.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák