Keresés

Aktív témák

  • kecskesadam

    csendes tag

    válasz DM-Fan #4499 üzenetére

    Szia, sziasztok.

    Ezt a választ mintha nekem írtad volna (nem az anyagi részét természetesen), sok dologban eligazított, tehát köszönöm. Nálam annyi a különbség, hogy anyámnak lesz a régi 55 centis crt-je helyett, kb 2-2,5 méterről nézné, szinte csak Tv-nézésre használná, azt viszont napi három órára kb, és néha sajnos "úgymarad" a Tv nála, szóval ilyen beégés ellen fel kellene lenni vértezve (ha plazma lesz). Pénz kb. 140-150 van rá, és mindenképp az idén meg kéne vennem neki.

    Ezek a paraméterek alapján én egy mindenképp 100 Hz-es, HD-ready 66-82 centi közötti dolgot képzelek el, de sajnos ettől tovább nem tudok jutni. Ilyen szokások mellett a fórumot olvasva inkább plazmát ajánlanak, de nem szimpatikus a magas fogyasztás meg hogy fűt, és tartok a logók beégésétől is, persze tapasztalatok hiányában mondom mindezt... És ha volna egy jó LCD, ami ebbe az árba már belefér, és kiküszöböli a zavaró tulajdonságokat, azt nem bánnám. Vagy szerinted mégis? Egyébként még annyit, hogy a digitális kábeltv megoldható, szóval ha ez kell egy jó lcd-hez, akkor mehet, mert nálunk elérhető. Meg annyit, hogy a samsung lcd monitorommal nekem kielégítő filmet nézni, szóval ha ilyen normális a tv is az lcd-n, akkor nem bánom.

    Na, és innen nem tudok továbbmenni. Ha kicsit tovább irányítanál, vagy bárki más, azt megköszönném. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák