Keresés

Aktív témák

  • Monyesz

    aktív tag

    válasz aleister #23825 üzenetére

    Szerintem volt épp elég idejük rá, hogy agyaljanak, vagy legalább visszaszóljanak a szervezőnek, hogy foglalkoznak az üggyel (tudtommal nem volt semmi visszajelzés tőlük). Most már könnyű alámenni árban Novák Úrnak az árai ismeretében, de nem tartom fair dolognak ezt az eljárást. :(

  • BaLee

    addikt

    válasz aleister #23825 üzenetére

    Helyesbítek, nem kaptam konkrét kedvezményt az Euronicstól. Volt pár fórumtárs aki bement megkérdezte, én is voltam bent a helyi boltba és mikor az 50G20 áráról érdeklődte, hogy mennyi a legalja bőszen mutogatta, hogy a listaár 399 ezer szóval talán lemehet 365ig de az már a minimum.
    Az történt pontosan, hogy múlt hét kedden dél körül írtam a központi címükre a témában, megemlítettem azt is, hogy mielőbbi visszajelzést kérek, mert már amúgy is elkéstünk a megkeresésükkel.

    Na ebből az lett, hogy péntek este negyed 6kor (pár perccel az után hogy elküldtem a közös rendelést lezáró összesítő levelet) jött egy levél, hogy köszönik a megkeresést a következő héten kapjuk az ajánlatukat.

    Természetesen nem írtam vissza, hogy ne küldjék, mert kíváncsi vagyok az esetleges áraikra, de szerda este 6 van és egy deka levél nem jött és jó 15 ember maradt a 30ból akik eredetileg voltak, közülük már szerintem legtöbben megrendelték a tv-t sőt ma már többen az előleget is befizették a Panasonic Clubnál szóval az Euronics tempója "picit" lassú nekem.

    És ha egy előzetes ár nekik eddig tart akkor meddig tartott volna egy második kör amikor a 30 készülék lecsökken hirtelen 15re és az árak amit adtak máris semmisek.

    Mindenesetre kíváncsi vagyok hogy végül mire jutnak az árakkal.

    Más: közös rendeléssel kapcsolatban ne parázzatok attól, hogy saját nevére kell utalni a lóvét szerintem, ezt már először is mondta és mivel övé a cég és ő a tulaj szerintem marhára mindegy, hogy kit írsz be jogosulthoz. 15 éve hivatalos forgalmazó, nem hinném, hogy kókler lenne...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák