Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Crus #75 üzenetére

    akku: de lehet a sonynak van "telemetriája" arról h mit vesznek/játszanak juzerek psvr1-en és aszerint alakultak a kompromisszumok :) szerintem a legegyszerübb a legvalószínűbb: ócsóbb/egyszerübb az élet akku nélkül, hát meglépték...

    kilóra megvett DF rivjú: én ebben nem hiszek. nem értem miért azt vártad, hogy sárbatapossák... ez NEM egy szar termék, csomó jövőbemutató fícsört tud, gigantikus előrelépés sok területen a psvr1 után és megállja a helyét a hasonló árú pécés szetekkel szemben is (nem szarabb a képe, mint a q2, de kontrasztosabb, fényesebb, van szemkövetés, mechanikus IPD, rezeg). John OLED fan, tehát ez torzíthatja az ítéletét (számodra, számomra a PERFEKT rivjú :D ), ez tény....

    a psvr2 nem a pécén vr-ozókból fog toborozni.... psvr1 tulajok + tapasztalatlanok a célcsoport, más ezzel nem is lehet (szoftverhelyzet....). ez persze zsák is a fejre egyben, mert ebből nem lehet megélni. én örülök, hogy van, de elképzelni nem tudom, hogy ezt minek tolta (amennyire tolta) a sony, hogy ebben mit látnak..... ??? :D

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák