Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romeo25

    csendes tag

    Sziasztok! Próbáltam visszaolvasni ebben a témában de nem teljesen világos. Van egy fiókom, ami magyar régiós. Ehhez hozzá van adva egy német bankkártya, ami korábban probléma nélkül működött. Pár hónapja lemondtam a PS Plust, mert kevés időm volt használni. Most terveztem Ps5-re váltani, gondoltam akkor élek a lehetőséggel, előfizetek egy évre, ha már van -30% kedvezmény. De azt írja a kártya lejárt, ami persze nem így van. Próbáltam másik bankkártyát hozzáadni, PayPal-t is, de egyiket sem sikerült. Feltételezem, hogy valami változott azóta, és most már csak magyar bankkártyát lehetne hozzá rendelni? Csináltam egy másik profilt, német régióval, ott simán hozzá tudtam adni a meglévő kártyámat, PayPal-t. Viszont ahogy páran írtátok korábban, német régión nem elérhető a magyar felirat. Ez még most is így van? Vagy a "nagyobb" címekre ez nem igaz? Ha a német régiós profilom alatt nézem a store-t, ott én nem látok különbséget a nyelvek közt, a magyar régióshoz képest. Szóval ha a német régiós profilomra veszem meg a PS Plust(mivel jelenleg csak ott tudok fizetni) akkor vajon lesz felirat? Bocsi, hogy ilyen hosszú lett :DDD

Új hozzászólás Aktív témák