Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #157637 üzenetére

    Ha magamból indulok ki...nekem digitálisan van meg a játék.
    Én azt nem tudom (és nem is akarom) eladni...évekkel ezelőtt vettem akkor is felesbe, most meg ezt szintén felesbe, szóval ha összeadom, akkor sincs még 15K se.

    Arról nem is beszélve ha tényleg jár a lemezeseknek is, akkor aki akár most veszi meg lemezesen mondjuk 8K-ért, akkor összesen 11be van.

    Szerintem ha nagyon össze akarjuk adni (bár még mindig nem világos miért kéne) akkor is nagyon nagyon kevés embernek kerül 25be.

    Nah de mindegy szerintem..
    Ennyit nem ér az egész :N :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Omateee

    tag

    válasz F-ECT$ #157637 üzenetére

    Ugyan nem ezen a területen dolgozom, de van nálunk CRM üzletág, hasonló gondolatébresztő beszélgetéseket szoktunk az ott dolgozó kollégákkal folytatni néha. Teljesen érthető volt a mondanivalód, viszont egy olyan ember, aki nem nyitott más szemszögből megvizsgálni dolgokat, egyszerűen legyint egyet arra, amit írtál.
    Szerintem is jól működik jelen esetben a marketing gépezet, ugyanaz a rókabőr, mint amit az első rész esetében eljátszottak. Azért ugyanazt a játékot ennyiszer újra eladni úgy, hogy a játékosok tapsolnak is érte, max a Rockstar képes még, lásd GTA V.
    Ilyenkor jön az, hogy " mert én ezzel támogatom a fejlesztőket és értékelem a munkájukat"... Ezzel csak azt az üzenetet közvetítik a játékosok, hogy nem érdemes törnie magát egy fejlesztőcégnek új részek, esetleg új IP fejlesztésével. Elég ugyanazt eladni újra egy kis cukormázzal meg olyan content-el, ami teljesen elüt az eredeti story based játékmenettől.

Új hozzászólás Aktív témák